Domov Aktuality 2011-2012 Slávnostné ukončenie a vyhodnotenie školského roka 2011-2012
Slávnostné ukončenie a vyhodnotenie školského roka 2011-2012
Napísal Ing Magdaléna Zmarzláková

Je tu koniec školského roka 2011/2012. Pri tejto príležitosti by som sa chcela poďakovať všetkým zamestnancom školy za ich náročnú a obetavú prácu, za každodennú snahu priblížiť zvereným žiakom nielen vedomosti a praktické zručnosti ale aj kresťanskú lásku. Ďakujem rodičom a priateľom školy za akúkoľvek pomoc a podporu, ktorú si veľmi vážime. Spoločne sme poďakovali Pánu Bohu počas slávnostnej svätej omše za všetky dobrodenia, ktoré nás sprevádzali počas tohto roka a tých najlepších žiakov a kolektívy sme odmenili na slávnostnej koncoročnej akadémií.

Prajem všetkým žiakov i zamestnancom príjemné strávenie letných dní v kruhu rodiny a priateľov, aby ste si cez prázdniny oddýchli a načerpali nových fyzických i duševných síl a hlavne, aby sme sa v septembri všetci zdraví stretli pri začiatku nového školského roka.