Domov Aktuality 2011-2012 Letný prázdninový školský klub
Letný prázdninový školský klub
Napísal vych. Anna Smitová

Je tu čas prázdnin...čas, kedy mnohí rodičia pracujú, ale ich školopovinné deti už majú prázdniny. Preto sme sa rozhodli v našej škole pomôcť týmto rodičom a zabezpečili sme pre ich deti aspoň jeden týždeň plný hier a zábavy. V prvý júlový týždeň deti prichádzali do školského klubu, aby pod vedením našich učiteľov a vychovávateľky strávili čas v prírode, na plavárni a na ihriskách. Spoločne sme  vyrábali darčeky pre starkých a tešili sa z návštevy  v Charite sv. Františka z Assisi v Trstenej.

Keďže deti i rodičia prejavili spokojnosť, uvažujeme aj do budúcna pomáhať našim rodičom s deťmi počas prázdnin, aby deti prežili zmysluplne voľný čas pod vedením našich pedagógov.