logo

Hlavné menu

Videoprezentácia školy


OZNAM
Napísal Riaditeľstvo ZŠ   

Základná  škola Rudolfa Dilonga oznamuje svojim žiakom a  budúcim nulťákom a prváčikom, že školský rok 2012/2013 začína nástupom do školy dňa 3. septembra (v  pondelok). Všetci žiaci sa stretnú vo svojich triedach o 8.00 hodine a odtiaľ pôjdu spoločne so svojimi triednymi učiteľmi na sv. omšu, ktorá začne o 9:00 hodine v kostole sv. Martina.

 
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

ZŠ R. Dilonga

KWN 2017


Kto je online ?

Máme online 69 hostí 

Microsoft


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.