logo

Hlavné menu

Videoprezentácia školy


Domov Aktuality 2012-2013 ŠKOLSKÉ VÝLETY
ŠKOLSKÉ VÝLETY
Napísal Mgr. Eva Ragalová   

Pred letnými prázdninami sa žiaci našej školy zúčastnili mnohých koncoročných výletov s rôznym zameraním. Niektoré boli dobrodružné, spoznávacie, športovo – oddychové, iné s námetom na uvažovanie či získanie nových poznatkov. Nezabudli sme ani na návštevu kostolov a pútnických miest. Všetky však určite priniesli deťom hlavne radosť a mnohé nezabudnuteľné zážitky.

 
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

ZŠ R. Dilonga

KWN 2017


Kto je online ?

Máme online 77 hostí 

Microsoft


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.