logo

Hlavné menu

Videoprezentácia školy


Domov Aktuality 2012-2013 EXKURZIA A VÝLET DO KOŠÍC - trieda 4.A
EXKURZIA A VÝLET DO KOŠÍC - trieda 4.A
Napísal Mgr. Jaroslav Pallo   

Dňa 12. júna 2013 poobede sme sa vybrali vlakom do Európskeho hlavného mesta kultúry – Košíc. Večer o 19:00 hod sme prišli do Košíc. Ubytovanie nám vybavila sestrička Natanaela v gymnáziu T. Akvinského u sestier dominikánok v centre Košíc. Tam sa  o nás starala sestrička Avila. Najedli sme sa a vyrazili sme do centra Košíc, kde sme si pozreli večerné ulice, spievajúcu fontánu, Dóm sv. Alžbety, Urbanovu vežu, kaplnku sv. Michala, vypočuli si zvonkohru.Video link

 

 

Ráno sme boli na školskej sv. omši u sestier dominikánok, službu mali študenti 2.A , ktorí nádherne spievali a hrali. Doobeda sme si boli pozrieť ZOO a Dinopark, zastavili sme sa pri bobovej dráhe. poobede sme boli na detskej železničke, ktorou sme sa odviezli na chatu Alpínku a späť. Pozreli sme si parný rušeň Katka, ktorý jazdí iba cez víkendy. Po super obede v ŠJ gymnázia, sme sa prešli ešte posledný raz po meste. Samozrejme s kuframi a taškami až na vlakovú stanicu. Cestou rýchlikom sme si mohli pozrieť krásne Tatry, pretože cestou do Košíc bolo zamračené.

Chceme sa veľmi pekne poďakovať sestričkám Natanaele a Avile, bez ktorých by sa výlet a exkurzia nebola konala.

 
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

ZŠ R. Dilonga

KWN 2017


Kto je online ?

Máme online 90 hostí 

Microsoft


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.