logo

Hlavné menu

Videoprezentácia školy


Domov Aktuality 2012-2013 Slávnostné vyhodnotenie šk. roka 2012/ 2013
Slávnostné vyhodnotenie šk. roka 2012/ 2013
Napísal Mgr. Eva Ragalová   

Dňa 27. júna sa všetci žiaci zišli v kultúrnom dome na slávnostnom vyhodnotení šk. roka 2012/ 2013. Z rúk riaditeľky školy si žiaci prebrali ocenenia za úspechy vo vedomostných i športových súťažiach, ceny za zber papiera i knižné odmeny za pomoc, vzorné správanie,  plnenie si školských povinností i vzájomnú pomoc. Zároveň sme sa rozlúčili s našimi deviatakmi, ktorým prajeme veľa šťastia i Božieho požehnania v ďalšom pokračovaní štúdia i v osobnom živote.

 
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

ZŠ R. Dilonga

KWN 2017


Kto je online ?

Máme online 108 hostí 

Microsoft


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.