logo

Hlavné menu

Videoprezentácia školy


Domov Aktuality 2012-2013 Voda pre život- život pre vodu
Voda pre život- život pre vodu
Napísal Mgr. Martin Ragala   

Je už tradičnou súťažou, ktorú pripravuje organizácia KVAPKA v spolupráci so školami z nášho regiónu, ale aj za účasti detí z celého Slovenska. Veď malých šikovných spisovateľov je všade dostatok. To nám dokazuje aj rastúci počet prihlásených prác, v tomto roku vyše 700.

 

 

Pod vedením svojich učiteľov sa deti zodpovedne zahryzli do vyhlásenej témy a poslali nám naozaj utešené dielka, plné nápadov a postrehov. Veru sa porota poriadne zapotila a aj keď kritériá boli prísne , prác , ktoré spĺňali všetky atribúty bolo mnoho. Teší nás záujem detí .Na základe prečítaného môžeme konštatovať, že máme vnímavé deti, ktoré raz , až nastane ten správny okamih, sa popasujú zodpovedne aj s problematikou ochrany životného prostredia a ochranou vody vo svojom regióne. Pre víťazov boli pripravené super ceny a boli im odovzdané v Kultúrnom dome v Dolnom Kubíne . Škoda len , že pre zlé počasie si nemohli niektorí víťazi prísť osobne prevziať cenu. Dúfam len, že do budúceho ročníka sa namotivujú aj iné deti a svojimi prácami ho obohatia.  Spomedzi všetkých účastníkov si odmenu za tretie miesto odniesla aj naša tretiačka Emmka Pallová k čomu jej úprimne gratulujeme. Už sa teším na nové výzvy , nové nápady a myšlienky od vás naši budúci spisovatelia.“ Dopísania“ priatelia.

 
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

ZŠ R. Dilonga

KWN 2017


Kto je online ?

Máme online 119 hostí 

Microsoft


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.