logo

Hlavné menu

20 rokov ZŠ R. Dilonga

20 rokov ZŠ R. Dilonga

Domov Aktuality 2013-2014 VOJACI OČAMI DETÍ a trieda 1.A
VOJACI OČAMI DETÍ a trieda 1.A
Napísal Mgr. Jaroslav Pallo   

Minister obrany Martin Glváč, náčelník Generálneho štábu Ozbrojených síl SR generálporučík Peter Vojtek a mesačník Ministerstva obrany SR OBRANA vyhlásili pre žiakov základných škôl 13. ročník výtvarnej súťaže Deti maľujú vojakov. Svoje práce poslali žiaci 1.A triedy: Matúško B., Matúško K., Dávidko P., Adka, Jakubko, Nikolas, Viktorko. Autori najlepších prác v kategórii mladších a starších žiakov získajú hodnotné ceny. Ich práce budú uverejnené na rezortnej internetovej stránke.

 
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

ZŠ R. Dilonga

KWN 2017


Kto je online ?

Máme online 185 hostí 

Microsoft


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.