Domov Aktuality 2013-2014 POMOC JANKOVI
POMOC JANKOVI
Napísal Mgr. Andrea Kadlubiaková

V našej škole sme zorganizovali zbierku pre žiačika nultého ročníka Janka Janidžára, ktorý ma veľké zdravotné problémy a pomôcť by mu mohla delfínoterapia.

Jedná sa o nemalú čiastku a keďže si túto liečbu musia platiť sami a nemajú dostatok finančných prostriedkov, rozhodli sme sa im ako dobrí kresťania pomôcť. Zriadili sme pokladničku, kam prispievajú učitelia aj rodičia detí. Na konci školského roka odovzdáme peniaze mamičke, ďalšie financie sa pokúsime získať cez založený účet. Budeme vďační za každú pomoc.

Prečítajte si jeho príbeh a prispejte na dobrú vec. Ďakujeme.

Príbeh

Keďže média nechceli zverejniť číslo účtu, tu vám ho môžeme so súhlasom Jankovej mamičky dať. Vopred v mene Janka všetkým darcom veľmi pekne ďakujeme. Pán Boh zaplať!

Číslo účtu je: 4018258382 / 7500 CSOB Janko Janidžár