logo

Hlavné menu

20 rokov ZŠ R. Dilonga

20 rokov ZŠ R. Dilonga

Domov Aktuality 2013-2014 Prednáška o hormonálnej antikoncepcii
Prednáška o hormonálnej antikoncepcii
Napísal PaedDr. Mária Ďurčová   

17. jún bol príležitosťou pre našich deviatakov, aby sa vďaka prednáške PharmDr. Jozefa Laurinca, PhD. dozvedeli o negatívnych vplyvoch hormonálnej antikoncepcie na zdravie ženy, vzájomný manželský vzťah a v neposlednom rade aj morálny aspekt vo vzťahu k počatému dieťaťu. V súvislosti s touto témou sa žiaci mohli pýtať na všetko, čo ich zaujímalo.

 

 

Verím, že aj táto prednáška prispela k tomu, že naši žiaci si v budúcnosti budú voliť to, čo im a ich budúcim rodinám prinesie vnútornú harmóniu, pokoj a šťastie.

Chcem sa poďakovať PharmDr. Jozefovi Laurincovi, PhD. aj ako členovi rady školy za jeho ochotu prezentovať nielen vedecké výskumy v oblasti hormonálnej antikoncepcie, ale najmä za prezentovanie morálnych hodnôt, ku ktorým sa snažíme viesť našich žiakov.

 
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

ZŠ R. Dilonga

KWN 2017


Kto je online ?

Máme online 190 hostí 

Microsoft


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.