logo

Hlavné menu

20 rokov ZŠ R. Dilonga

20 rokov ZŠ R. Dilonga

Domov Aktuality 2013-2014 Orava Champions Masters
Orava Champions Masters
Napísal Mgr. Ľubomír Rehák   

...je názov najväčšieho dievčenského futbalového turnaja na Orave, ktorý sa konal v Oravskej Jasenici, Vavrečke a Zubrohlave. Zúčastnilo sa ho až 22 tímov z troch krajín – Slovenska, Česka a Poľska. O vysokej úrovni svedčí aj to, že sa tu stretli také družstvá ako Slovan Bratislava, MFK Ružomberok, Baník Ostrava (Česko), Tarnovia Tarnow (Poľsko)...

 

 

Medzi zúčastnenými nechýbali ani futbalistky z našej školy, ktoré svojimi výkonmi určite nesklamali. Aj keď sme skončili až na 18. mieste, treba povedať, že s výnimkou zápasu proti prvoligovému Baníku Ostrava, sme odohrali solídne a vyrovnané stretnutia. Pri troche šťastia to umiestnenie mohlo byť aj lepšie, no na to potrebujeme ešte zbierať skúsenosti a absolvovať množstvo tréningov. V každom prípade však treba povedať, že takéto súťaže sú pre našu mládež veľmi dôležité a osožné. Veľká vďaka patrí aj ľuďom, ktorí obetujú svoj voľný čas, aby podobné akcie uzreli svetlo sveta. No a na záver už len toľko: začíname trénovať, pretože už teraz sa tešíme na ďalší ročník tohto úžasného turnaja.

 
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

ZŠ R. Dilonga

KWN 2017


Kto je online ?

Máme online 183 hostí 

Microsoft


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.