Domov Aktuality 2013-2014 Slávnostné vyhodnotenie a ukončenie šk. roka 2013- 2014
Slávnostné vyhodnotenie a ukončenie šk. roka 2013- 2014
Napísal PhDr. Mgr. Eva Ragalová

Dňa 26. júna sa všetci žiaci a učitelia zišli v kultúrnom dome na slávnostnom vyhodnotení šk. roka 2013/ 2014. Z rúk riaditeľky školy si žiaci prebrali ocenenia za úspechy vo vedomostných i športových súťažiach, ceny za zber papiera i knižné odmeny za pomoc, vzorné správanie,  plnenie si školských povinností i vzájomnú pomoc z rúk zástupcu rodičov, pána Miloša Palla. Zároveň sme sa rozlúčili s našimi deviatakmi, ktorým prajeme veľa šťastia i Božieho požehnania v ďalšom pokračovaní štúdia i v osobnom živote.

27. júna si žiaci po ďakovnej svätej omši vyzdvihnú vysvedčenia a všetci sa rozídeme na zaslúžené prázdniny a dovolenky.

Dovidenia v šk. roku 2014-2015.