logo

Hlavné menu

Videoprezentácia školy


Domov Aktuality 2014-2015 Koncert Majka Spirita
Koncert Majka Spirita
Napísal Mgr. Jaroslav Pallo   

V pondelok 22.júna 2015 o 13:00 hodine sa v Dome kultúry v Trstenej konal koncert pre žiakov základnej školy Rudolfa Dilonga ako výhra v súťaži CHUPA-CHUPS, ktorú vyhrali žiaci z 2.A pod vedením Mgr. Jaroslava Pallu. Cieľom súťaže bolo vytvoriť z obalov Chupa Chups plagát k novému albumu „Y“ Majka Spirita. (V marci 2015 vydal album Ypsilon Black a v máji 2015 Ypsilon White.)

Keďže súťaž organizovalo CHUPA CHUPS, na koncerte bol odovzdaný aj symbolický šek pre školu s výhrou 3 000 € na vybavenie školskej telocvične. Počas koncertu všetci dostávali sladkosti od CHUPA CHUPS.

Kto to vlastne Majk Spirit je? Je to umelecké meno slovenského rappera, vlastným menom Michal Dušička. V roku 2011 získal 2 ocenenia v ankete Slávik - objav roka a cenu za najlepší videoklip roka. V roku 2012 sa stal víťazom ocenenia MTV Europe Music Awards v kategórii Best Czech and Slovak Act. Jeho úplna priorita je ostať sám sebou.

Ďalšie FOTO.

 

 

 

 
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

ZŠ R. Dilonga

KWN 2017


Kto je online ?

Máme online 116 hostí 

Microsoft


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.