logo

Hlavné menu

Videoprezentácia školy


Domov Aktuality 2014-2015 Deň ochrany človeka a prírody
Deň ochrany človeka a prírody
Napísal PhDr. Mgr. Eva Ragalová   

V piatok, 26. júna, sa žiaci zúčastnili Dňa ochrany človeka a prírody, ktorý začal požiarnym poplachom – signálom všeobecného ohrozenia a pokračoval rôznymi aktivitami na splnenie stanovených cieľov. Žiaci absolvovali stanovištia pri škole, športové súťaže, aktivity v lese až po zaujímavé činnosti na požiarnej zbrojnici. Aj touto cestou chceme poďakovať za prácu, ochotu i pripravené aktivity p. Mariánovi Pallovi, p. Milošovo Zmarzlákovi, p. Šubjakovi i všetkým dobrovoľníkom, ktorí sa venovali našim deťom.

 
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

ZŠ R. Dilonga

KWN 2017


Kto je online ?

Máme online 118 hostí 

Microsoft


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.