logo

Hlavné menu

20 rokov ZŠ R. Dilonga

20 rokov ZŠ R. Dilonga

Domov Aktuality 2014-2015 Zapojili sme sa do 8. ročníka čitateľského maratónu „Čítajme si “
Zapojili sme sa do 8. ročníka čitateľského maratónu „Čítajme si “
Napísal PhDr. Mgr. Eva Ragalová   

18. júna sme sa zapojili do 8. ročníka čitateľského maratónu „Čítajme si“. Cieľom akcie je zapojiť čo najväčší počet detí do aktivity, ktorú v posledných rokoch vytláčajú moderné technické zariadenia od počítača cez televízor až po mobil. Čítanie, ktoré poskytuje deťom činnosť vo chvíľach voľna a podporuje ich fantáziu a prehlbuje cítenie. Preto sme uvítali takéto podujatie a v spolupráci s Mestskou knižnicou sme motivovali deti k čítaniu kníh a k pravidelným návštevám knižníc.

 

 
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

ZŠ R. Dilonga

KWN 2017


Kto je online ?

Máme online 77 hostí 

Microsoft


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.