logo

Hlavné menu

Videoprezentácia školy


Domov Aktuality 2014-2015 Duchovné obnovy žiakov v rámci cezhraničného zážitkového vzdelávania
Duchovné obnovy žiakov v rámci cezhraničného zážitkového vzdelávania
Napísal PhDr. Mgr. Eva Ragalová   

Naši žiaci počas školského roka absolvovali v rámci spolupráce s organizáciou OZ V.I.A.C., inštitútom pre podporu a rozvoj mládeže, pod vedením Mgr. Branislava Kožucha rôzne aktivity a duchovné cvičenia. Všetko sa dialo pod záštitou projektu v rámci rozvoja cezhraničnej spolupráce v oblasti práce s deťmi a mládežou v regióne Hornej Oravy.

Žiaci boli začlenení do aktivít strediska neformálneho zážitkového vzdelávania na podporu skvalitnenia procesu duchovného rastu, vzdelávania a osobnostného rozvoja mladých ľudí. Súčasťou bolo absolvovanie Adrenalin Parku v Ústí nad priehradou, kde mohli zažiť nové výzvy a inšpirácie plné silných zážitkov, hľadania vlastných limitov a hlavne adrenalínovej motivácie. Okrem rôznych atrakcií bola jeho súčasťou lanová dráha.

Projekt bol spolufinancovaný Európskou úniou z prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja a štátnym rozpočtom v rámci Programu cezhraničnej spolupráce Poľsko – Slovenská republika 2007-2013. Projekt sa nazýva: "Cezhraničné zážitkové vzdelávanie ako podpora osobnostného rastu slovenskej a poľskej mládeže." č. PL-SK/ZA/IPP/III/035

 
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

ZŠ R. Dilonga

KWN 2017


Kto je online ?

Máme online 85 hostí 

Microsoft


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.