Domov Aktuality 2015-2016 Odmena v LANOVOM CENTRE pre 3. A za súťaž „MALÉ VRCHNÁKY PRE VEĽKÉ VECI“
Odmena v LANOVOM CENTRE pre 3. A za súťaž „MALÉ VRCHNÁKY PRE VEĽKÉ VECI“
Napísal Mgr. Jaroslav Pallo

V mesiaci máj v našej škole opäť prebiehala súťaž v zbieraní vrchnákov z PET fliaš. Spoločnými silami  žiaci vyzbierali neuveriteľných 81,346 kg. Touto zbierkou sme pomáhali malému Alexovi Rusnákovi, ktorý má detskú mozgovú obrnu.

Zberom vrchnáčikov mu pomôžeme v tom, že Alex bude môcť absolvovať rehabilitačné pobyty v centre Svetielko v Prešove, kde sa cvičí metódou therasuit (cvičenie v špeciálnom obleku ). Toto cvičenie je pre jeho zdravie veľmi dôležité a posúva ho vpred.

Pre najaktívnejšiu triedu 1. stupňa bola výhra– deň strávený v lanovom parku v Ústí. Túto odmenu získala trieda – 3. A, vyzbierali sme 10,14 kg.

Aj touto cestou ďakujem za adrenalínové zážitky všetkým zamestnancom Lanového centra v Ústí nad priehradou.

Viac foto.