logo

Hlavné menu

Videoprezentácia školy


Domov Aktuality 2015-2016 Športom spájame región
Športom spájame región
Napísal Mgr. Ľubomír Rehák   

V poslednom mesiaci školského roka sa nám naskytla možnosť zúčastniť sa ďalšieho dievčenského futbalového turnaja. Konkrétne 16. 6. 2016 sa v Tvrdošíne konala športová akcia pod názvom „Športom spájame región“, kde sme mali opäť možnosť zmerať si sily s dievčatami z dvoch škôl: ZŠ M. Medveckej z Tvrdošína a ZŠ P. O. Hviezdoslava z Trstenej.

 

Hneď v prvom zápase sme nešťastne prehrali 0:1, no v tých ďalších dvoch sme už naplno ukázali svoje kvality a po víťazstvách nad „A“ aj „B“ družstvom Základnej Školy P. O. Hviezdoslava sme nakoniec na turnaji obsadili tento rok už „tradičné“ druhé miesto. Na vyhodnotení dievčatá na pamiatku dostali diplom a krásne medaily, ktoré im túto milú akciu budú pripomínať.

 
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

ZŠ R. Dilonga

KWN 2017


Kto je online ?

Máme online 105 hostí 

Microsoft


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.