logo

Hlavné menu

Videoprezentácia školy


Domov Aktuality 2015-2016 Výhra na „ŠPORTFESTE 2016"
Výhra na „ŠPORTFESTE 2016"
Napísal PhDr. Mgr. Eva Ragalová   

ZOBER DRES, LOPTU, DOBRÚ NÁLADU A PRÍĎ NA TRSTENSKÚ OLYMPIÁDU – "ŠPORTFEST 2016". Pod takýmto názvom sa niesol celý týždeň športových podujatí Centra voľného času v Trstenej, kde sa zapojili aj naši učitelia v rámci volejbalových turnajov.

Pre deti i tých starších v meste Trstená boli pripravené počas celého týždňa olympijské zápolenia v rôznych turnajoch. Hral sa basketbal, volejbal, futbal, hokejbal i vybíjaná a môžeme sa smelo pridať ku skonštatovaniu, že projekt mal veľkú odozvu, ktorá motivuje všetkých, mladších i starších tráviť viacej času športom, stretávať sa v rámci turnajov a upevňovať nielen zdravie, ale i vzájomné medziľudské vzťahy.

 
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

ZŠ R. Dilonga

KWN 2017


Kto je online ?

Máme online 78 hostí 

Microsoft


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.