logo

Hlavné menu

Videoprezentácia školy


Domov Aktuality 2015-2016 Zvládli sme to!
Zvládli sme to!
Napísal Vaši prváci z 1.A   

Áno, dáva sa na známosť, že všetci žiaci 1.A triedy ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga úspešne ukončili prvý rok školskej dochádzky! Už od rána sa dalo napätie doslova krájať a zvedavé očká sa upierali na dvere, cez ktoré mal prísť pán učiteľ a priniesť to vytúžené vysvedčenie.

 

Tak sa aj stalo a za chvíľu už každý držal vysvedčenie i pochvalu za snahu počas celého školského roka 2015/ 2016 vo svojich rukách. No tým to zďaleka nekončilo. Každý dostal aj malé darčeky ako spomienku na tento rok. Naša malá oslava víťazstva nad nástrahami prvej triedy bola zavŕšená poriadnou dávkou zmrzliny priamo z rúk uja zmrzlinára na ktorého sa zahral pán učiteľ. Ešte spoločné foto, poučenie ako sa máme správať počas prázdnin a potom sme už len zakývali pánovi učiteľovi i škole a hurá na prázdniny. Všetci oddýchnutí sa stretneme v septembri, aby sme sa pustili do nových výziev už ako druháci.

Všetkým ďakujeme za podporu, pánu Bohu, že nám dal zdravie a silu dostať sa do cieľa.

 
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

ZŠ R. Dilonga

KWN 2017


Kto je online ?

Máme online 107 hostí 

Microsoft


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.