logo

Hlavné menu

Videoprezentácia školy


Domov Aktuality 2015-2016 Slávnostné vyhodnotenie šk. roka 2015/2016
Slávnostné vyhodnotenie šk. roka 2015/2016
Napísal Riaditeľstvo ZŠ s MŠ R. Dilonga   

Dňa 30. júna sa všetci žiaci a učitelia, a tento rok aj predškolácke deti z materskej školy, zišli v kultúrnom dome na slávnostnom vyhodnotení šk. roka 2015/ 2016. Z rúk riaditeľky školy Magdalény Zmarzlákovej si žiaci prebrali ocenenia za úspechy vo vedomostných i športových súťažiach, pomoc i aktívnu prácu v rámci školy, ceny za zber papiera, oleja i knižné odmeny za vzorné správanie, plnenie si školských povinností a vzájomnú pomoc z rúk zástupkyne rodičov, pani Aleny Zemančíkovej.

 

Na ďakovnej svätej omši, ktorá bola odslúžená deň vopred, sme poďakovali za celý školský rok, za všetky dobrodenia, dary lásky, milosti, snahy, podpory, pochopenia i snaženia.

30. júnom sa ukončil školský rok 2015/2016. Na dva mesiace sa zavrú školské brány a žiaci i učitelia majú pred sebou zaslúžený oddych. Všetkým, žiakom aj učiteľom prajeme príjemné prázdniny a oddych venovaný načerpaniu nových síl.

Vážení rodičia, aj vám ďakujeme za slová uznania, pochopenia, podpory a všetkým Vám, ktorí ste nám akýmkoľvek spôsobom pomohli v uplynulom šk. roku, úprimne zo srdca ďakujeme.

Užime si prázdniny v zdraví a spokojnosti.

 
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

ZŠ R. Dilonga

KWN 2017


Kto je online ?

Máme online 119 hostí 

Microsoft


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.