logo

Hlavné menu

Videoprezentácia školy


Domov Aktuality 2015-2016 Rozlúčka s deviatakmi
Rozlúčka s deviatakmi
Napísal PhDr. Mgr. Eva Ragalová   

Posledný deň školského roka patril aj rozlúčke s deviatakmi. Toto stretnutie bolo naplnené radostným očakávaním vytúžených prázdnin, no i kvapkou smútku, pretože sme sa museli definitívne rozlúčiť s našimi deviatakmi.

Každému z nás prebehlo pred očami tých uplynulých deväť rokov. Neboli to vždy roky ľahké, no boli krásne a hlavne veľmi dôležité. Keď si spomenieme na tých ustráchaných prváčikov, ktorí pred deviatimi rokmi, s novými taškami na pleciach, prekročili prah tejto školy, pri pohľade na skoro dospelácke tváre vidíme veľké zmeny. Zmenilo sa veľa. Okrem toho, že sa naučili čítať, písať, počítať a otvorili brány do tajov prírody i histórie ľudstva, získali nové skúsenosti, nové priateľstvá a dni naplnené novými zážitkami. Pre nich sa končí, snáď to najkrajšie, bezstarostné obdobie detstva. Každý z nich sa rozbehne hľadať tú správnu cestu vo svojom živote a každý z nich zanechal svoju stopu v našich spomienkach.

Milí naši deviataci!

Prajeme vám, aby sa vám v živote darilo, aby ste našli veľa nových, dobrých kamarátov a aby každý z vás našiel svoje šťastie. A aby ste nezabudli, že v živote s Božím požehnaním sa všetko ľahšie znáša.

Nuž teda dovidenia!

 
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

ZŠ R. Dilonga

KWN 2017


Kto je online ?

Máme online 114 hostí 

Microsoft


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.