logo

Hlavné menu

Videoprezentácia školy


Domov Aktuality 2016-2017 Rozlúčka predškolákov s materskou školou
Rozlúčka predškolákov s materskou školou
Napísal Smitková Anna zástupca pre MŠ   

Prichádza koniec školského roka  a s ním aj rozlúčka predškolákov. Dňa 19. júna prišli  do materskej školy  aj rodičia predškolákov, aby sa zúčastnili slávnostného odovzdávania Osvedčení o ukončení predprimárneho vzdelávania.

Osvedčenie spolu s darčekmi im odovzdala pani primátorka a naša pani riaditeľka s vedúcou školského úradu a pánom farárom. Vo svojom príhovore pani zástupkyňa pre MŠ poďakovala rodičom za spoluprácu a vyzvala ich, aby sa počas prázdnin s deťmi veľa rozprávali a venovali im svoj čas.  Deti s pani učiteľkami pripravili krásny program pre všetkých hostí.  Aj rodičia poďakovali všetkým zamestnancom MŠ za starostlivosť, trpezlivosť  a lásku, ktorú  ich deti počas 3 rokov v materskej škole  dostali. Na záver si všetci prítomní pochutili na čerstvej torte a nechýbali ani dobroty a kávička. Už teraz sa všetci tešíme na vytúžené prázdniny, a len čo sa skončia, budeme mať nielen nových prváčikov, ale aj nových predškolákov.

 
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

ZŠ R. Dilonga

KWN 2017


Kto je online ?

Máme online 90 hostí 

Microsoft


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.