logo

Hlavné menu

Videoprezentácia školy


Domov Aktuality 2016-2017 KINDERIÁDA -1. miesto
KINDERIÁDA -1. miesto
Napísal Eva Marková   

Dňa 27.6.2017 sme sa zúčastnili nultého ročníka Kinderiády, ktorú poriadala ZŠ Nižná.  Je to športová atletická súťaž pozostávajúca z rôznych disciplín: beh na 60m, hod kriketovou  loptou, skok do diaľky a štafetový beh. Do súťaže sa zapojili tímy z Nižnej, Medvedzia, Trstenej a Zuberca. 

 

Tím ZŠ s MŠ R. Dilonga obsadil krásne 1. miesto! Žiaci ukázali svoju húževnatosť, vytrvalosť, tímového ducha a  predviedli skvelé športové výkony.  Našu školu reprezentovali: Marek Pňaček, Agáta Pániková, Lukáš Marek, Patrik Bednár, Lea Pániková, Simona Medvecká, Soňa Krasuľová a Viktor Stas.  Tešíme sa na ďalší ročník Kinderiády, skvelé športové výkony a nové kamarátstva.

Viac foto.

 
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

ZŠ R. Dilonga

KWN 2017


Kto je online ?

Máme online 90 hostí 

Microsoft


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.