logo

Hlavné menu

Videoprezentácia školy


Domov Aktuality 2016-2017 KWN 2017 – postup do Tokia
KWN 2017 – postup do Tokia
Napísal Mgr. Peter Pallo   

Nášmu žiackemu filmárskemu tímu ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga sa podarilo zvíťaziť v národnom kole. So svojím filmom „Moja mama“ letia reprezentovať Slovensko do Tokia. Film vyvolal slzy u nejedného diváka.

 

Vybraný tím žiakov pracoval pod  vedením Mgr. Petra Palla  a do celosvetovej filmárskej súťaže KWN (Kid Whitness News) postúpili z Prahy. Už tam sa učili zrežírovať a natočiť krátky hraný film. Ten následne posúdila medzinárodná porota. Prešli si celou genézou produkcie filmu. A tak okrem zážitkov z historickej Prahy si domov priniesli nové skúsenosti z oblasti kinematografie a zároveň víťazstvo, ktoré ich posúva do Japonska. Blahoželáme a prajeme ďalšie skvelé zážitky a skúsenosti z Tokia.

Film.

Článok.

 
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

ZŠ R. Dilonga

KWN 2017


Kto je online ?

Máme online 88 hostí 

Microsoft


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.