Domov Prvé dni v materskej škole
Prvé dni v materskej škole
Napísal Smitková Anna, zástupca pre MŠ

V našej materskej škole bolo veselo už pred prvým septembrom.  Pre deti, ktoré nastupujú do škôlky prvýkrát, sme pripravili adaptáciu formou príchodu do MŠ už koncom augusta spolu s rodičom.

Deti tak ľahšie spoznali nové prostredie, hračky i pani učiteľky. Kým sa deti v triede hrali, rodičia im boli oporou. Prekvapením bolo, keď sme deti obdarovali legom, ktoré sme získali sponzorsky od Obchodnej  firmy SUN CE TRADING SK s.r.o. v zastúpení pani riaditeľky Ružice  Vukelič. Potešili sa nielen deti, ale ja ich rodičia, ktorí prežili vstup do MŠ bez stresu a domov si odniesli darček, skladačku LEGA. Aj touto cestou im srdečne ďakujeme.