Domov Jolly Phonics v našej škole
Jolly Phonics v našej škole
Napísal Mgr.Ľubomíra Šrámková

Od nového školského roka sú žiaci našej základnej školy zaradený do experimentálneho projektu "Efektivita vyučovacej metódy Jolly Phonics v primárnom vzdelávaní." Žiaci prvého ročníka sa začínajú učiť anglický jazyk syntetickou fonetickou metódou Jolly Phonics.

Veríme, že sa nám podarí inovovať a zlepšiť vzťah detí k cudziemu jazyku. Žiaci sa učia anglický jazyk ľahko a prirodzene. Mne sa touto metódou učí veľmi dobre. Vždy mám čím žiakov motivovať, striedajú sa rôzne aktivity a žiakov to veľmi baví. Projekt sa uskutočňuje pod dohľadom Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky. Garantom projektu je ŠPÚ SR. Odborné školenie pre učiteľov a výučbový materiál poskytuje spoločnosť Education Initiative, s.r.o. Pezinok a Jolly Learning,Ltd.Veľká Británia.