Domov "Veľká láska dokáže malé veci premieňať na veľké. Iba láska dáva našim skutkom hodnotu." (sv. Faustína)
Napísal PaedDr. Mária Ďurčová

Vážení rodičia,

v tomto misijnom týždni vás chceme poprosiť o podporu adoptívneho dievčatka Kizzy z Ugandy. Stačí malý príspevok v hodnote 1-2 eur. Kizza začala chodiť do novej školy, veľmi vzdialenej od domova, preto musí bývať na  internáte čím sa zvýšili finančné výdavky na jej štúdium. V škole ju učitelia hodnotia ako veľmi usilovnú žiačku, ktorá je priateľská k ostatným spolužiakom.

Nedávno nám adresovala list, v ktorom píše:

Milí priatelia, ako sa máte? Dúfam, že dobre. V novej škole sa mám skvele. Tento list píšem, aby som vám  poďakovala, že aj vďaka vám môžem študovať v novej škole. Dobre študujem a aj učitelia sú na mňa veľmi dobrí. Sľubujem, že vás nikdy nesklamem v štúdiu. Želám aj vám veľa úspechov.

Vaša milujúca priateľka Kizza