Domov Obvodné kolá – futbal Mc´Donald cup, Malý futbal mladší žiaci
Obvodné kolá – futbal Mc´Donald cup, Malý futbal mladší žiaci
Napísal Mgr. Ľubomír Rehák

Vo štvrtok 12. 10. 2017 sa uskutočnil futbalový turnaj najmladších žiakov pod názvom Mc´Donald cup. Zúčastnili sa ho aj naše futbalové nádeje, ktoré sa snažili zabojovať o postup do jarného okresného kola.

Napriek obrovskej snahe a obetavým výkonom sme si zahrali iba o umiestnenie, kde sme dosiahli jedinú výhru, nad rovesníkmi z Čimhovej a obsadili tak konečné piate miesto.

V utorok 17. 10. 2017 sa v malom futbale mladších žiakov predstavili aj futbalisti 5. – 7. ročníka našej školy. V skupine sa stretli s Brezovicou, ktorú porazili 2:1, potom s Vitanovou, vyhrali 4:3, no v najdôležitejšom súboji o postup do jarného okresného finále sme nestačili na Liesek a prehrali vysoko 0:6. Napriek tomu všetci chalani podali vynikajúce výkony a veríme, že tak vzorne budú našu školu reprezentovať aj v budúcnosti!