Domov Predškoláci potešili starkých v charite aj v klube dôchodcov
Predškoláci potešili starkých v charite aj v klube dôchodcov
Napísal Michaela Pulíková

Október je mesiac, kedy sa nám sfarbuje les nádhernými farbami, je to však aj mesiac ruženca a mesiac úcty k starším. Prejavovať úctu ľudom, ktorí nás veľa naučili, boli nám oporou, dávali nám pohladenie aj upozornenie a vždy k nám pristupovali s láskou, by malo byť samozrejmosťou. Nemali by sme zabúdať na našich starých rodičov či známych, ktorí nám darovali toľko lásky. Teraz je rad na nás, poďakovať im za to všetko, čo pre nás v živote urobili. K tejto úcte vedieme aj deti v našej materskej škole. Spolu s deťmi sme nacvičili program pozostávajúci z piesní, básní ale aj tanca. Dňa 24.10. 2017 sme s programom vystúpili v charite, kde sme starkých obdarovali kvetmi, ktoré nám pomohli urobiť žiaci zo základnej školy. Navštívili sme aj starkých v izbách, ktorí sa nemohli prísť pozrieť na náš program. Nasledujúci deň sme náš program prezentovali aj v klube dôchodcov. Vidieť úsmevy na tvárach starkých bolo pre nás, ale najmä pre deti nezabudnuteľným zážitkom.