Domov Deti s rodičmi vyrábali darček pre svojich starých rodičov
Deti s rodičmi vyrábali darček pre svojich starých rodičov
Napísal Smitková Anna zástupca pre MŠ

Dňa 26. 10. 2017 sme  na námestie  do  cirkevnej materskej školy  v Trstenej pozvali rodičov, aby spolu so svojimi  deťmi vytvorili darčeky pre  svoju babičku či dedka.

Rodičia s láskou pracovali, pomáhali svojim deťom a vytvorili prekrásne výrobky. Niektorí vyrobili rámik, kde vložili fotku svojho dieťatka, iní vyrábali jabĺčko s venovaním a niektoré mamičky sa pustili do výroby ruží  s javorových listov.  Deti už počas týždňa vyrábali  s pani učiteľkami pozdravy, ktoré priložili k darčeku. Za trpezlivosť pri práci si veru všetci zaslúžili koláčik, sladkosti, džús  a mamičky i kávičku. Radosť z dobrej nálady sme mali všetci, ktorí sme sa zúčastnili tejto aktivity, aby sme urobili niečo naviac  pre našich starých rodičov. Veď naši starkí si to naozaj zaslúžia. Nech nám ešte dlho žijú a tešia sa zo svojich vnúčat.