Domov ODOVZDÁVANIE OCENENIA DofE
ODOVZDÁVANIE OCENENIA DofE
Napísal Mgr. Monika sokolovská

Naša škola dostala pozvanie na slávnostnú ceremóniu v Bratislave, kde si 2. novembra úspešná absolventka rozvojového programu Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu (skrátene DofE) Veronika Sokolovská prevzala prestížne ocenenie z rúk veľvyslanca Spojeného kráľovstva Andrewa Gartha a spoluzakladateľa DofE na Slovensku Branislava Kleskeňa.

Mladých študentov základných a stredných škôl prišiel podporiť významný hosť Princ Edward, syn zakladateľa programu Vojvodu z Edinburghu. Sám je držiteľom zlatej úrovne a vo svojom príhovore veľmi podporil a ocenil prácu žiakov, ktorí sa rozhodli dosiahnuť vo svojom voľnom čase určité ciele, nové životné méty.

Tešíme sa, že aj v tomto školskom roku môžeme na našej škole vytvoriť podmienky pre ďalších záujemcov tohto významného projektu, ktorý u žiakov rozvíja schopnosti, cieľavedomosť ale aj snahu pomáhať druhým, ktorí to potrebujú.