Domov 2. miesto NA OKRESNEJ STRELECKEJ SÚŤAŽI
2. miesto NA OKRESNEJ STRELECKEJ SÚŤAŽI
Napísal PhDr. Mgr. Eva Ragalová,

Dňa 9. 11. sme sa v Zuberci zúčastnili okresného kola streleckej súťaže mladších aj starších žiakov, ktorí mohli súťažiť v trojčlennom družstve alebo ako jednotlivci. Potešil nás nováčik, začínajúci strelec za mladších žiakov, Dávid Surovčík, ktorý si vystrieľal krásne 2. miesto.

Spomedzi 5 tímov sa nám ako družstvu nepodarilo získať tento rok žiadne popredné umiestnenie. Tím reprezentoval Timotej Mokoš, Adam  Gálik a Tomáš Sokolovský.

Blahoželám im a ďakujem za reprezentáciu školy, pretože sa strieľalo na 10 terčov na 30 rán, na čo je už potrebná fyzická sila, presné oko a aj športové šťastie J.