logo

Hlavné menu

20 rokov ZŠ R. Dilonga

20 rokov ZŠ R. Dilonga

Domov Testovanie piatakov T5 – 2017
Testovanie piatakov T5 – 2017
Napísal Mgr. Martina Gáliková   

22. 11. 2017 sa na celom Slovensku uskutočnilo testovanie žiakov 5. ročníkov (T5 – 2017). Testovania papierovou formou sa zúčastnili všetci žiaci 5. ročníka našej ZŠ, vrátane žiakov so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami. Testovaní boli z predmetov matematika a slovenský jazyk a literatúra.

Testovanie je zamerané na vedomosti, ktoré žiaci nadobudli počas primárneho vzdelávania, teda počas prvých štyroch rokov štúdia na základnej škole. Pravdou však je, že aj učitelia, ktorí učia testované predmety v piatom ročníku, prvé mesiace venujú práve príprave na toto testovanie. Preto sme odporúčali kompetentným osobám, aby prehodnotili termín testovania a presunuli ho na koniec štúdia vo 4. ročníku.

Výsledky testovania by mali byť zverejnené v priebehu mesiacov december 2017/január 2018.

 

 

 
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

ZŠ R. Dilonga

KWN 2017


Kto je online ?

Máme online 79 hostí 

Microsoft


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.