logo

Hlavné menu

20 rokov ZŠ R. Dilonga

20 rokov ZŠ R. Dilonga

Domov Noc v škole- Trieda pre triedu
Noc v škole- Trieda pre triedu
Napísal Mgr. Martin Ragala   

Už je na našej škole dobrou tradíciou, že niektorú noc počas školského roka prespíme vo svojich triedach. Stalo sa tak aj tento rok 16. novembra.  Bol síce štvrtok, ale keďže sa v piatok do školy nešlo, termín bol ok.

No ak si niekto myslí, že to bolo len tak, je na omyle. Po príchode do školy sme sa ,,ubytovali“ a pripravili si triedy na aktivity. Žiaci vyšších ročníkov mali pod patronátom žiakov z prvého stupňa. Všetci vsadili na istotu a tak sa triedy premenili na pevnosti, kvízové relácie či interaktívne štúdiá. Deti mali možnosť zasúťažiť si, overiť si svoje zručnosti a vedomosti.  O šiestej večer bol už čas navštíviť Boží chrám a pri spoločnej sv. omši sa Pánu Bohu poďakovať i poprosiť ho o jeho nočné bdenie nad našou akciou. Po návrate  sme sa najedli, aby sme mali silu na nové výzvy. Na všetkých čakala ,,Pokladovka“, tvorivé dielne, spoločenské hry, čajovňa v knižnici či športové hry. Nakoniec sme sa zabavili pri spoločnej diskotéke. Ani sme sa nenazdali a už bol čas ísť spať. Niektorí zaspali unavení hneď, iným to trvalo dlhšie, asi pod dojmom z predošlých zážitkov. No a ráno sme už utekali späť do náručí našich mám či svojej postele.  S odstupom dní môžeme konštatovať a zhodnotiť túto akciu ako vydarenú a môžeme sa len tešiť, kedy sa zas takto spoločne zabavíme.  Veľké poďakovanie patrí rodičom za podporu ale hlavne žiakom , že nás opäť presvedčili , že to dobro je v každom z nich a samozrejme učiteľom, ktorí všetko ochotne pre nich pripravili. A samozrejme aj nášmu Pánovi , že celú noc držal nad nami ochrannú ruku. Tak nabudúce priatelia!

 
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

ZŠ R. Dilonga

KWN 2017


Kto je online ?

Máme online 83 hostí 

Microsoft


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.