logo

Hlavné menu

20 rokov ZŠ R. Dilonga

20 rokov ZŠ R. Dilonga

Domov Advent v ŠKD
Advent v ŠKD
Napísal Helena Štrbavá   

Počas adventu sa deti aj v našom ŠKD pripravujú na Vianoce. V 1.oddelení si do zhotoveného adventného kalendára značia svoje dobré skutky, modlitby a obety. V 2. oddelení si deti  dobrými skutkami zapaľujú svetlo v lampáši. Veríme, že do Vianoc bude lampášik svietiť  každému. Veď dobré skutky. modlitby a obety sú tými najkrajšími darmi, ktoré deti môžu priniesť k jasličkám Ježiškovi.

Nana z CVČ pre deti pripravila Mikulášske tvorivé dielne. Deti s veľkou radosťou a nadšením zhotovovali rukavice s obrázkom sv. Mikuláša. Na záver nás Nana obdarovala krásnymi dekoráciami mikulášskych čižmičiek, ktorými sme vyzdobili a skrášlili okná v našom školskom klube detí.

 
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

ZŠ R. Dilonga

KWN 2017


Kto je online ?

Máme online 98 hostí 

Microsoft


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.