Domov Futsal – okresné kolo starší žiaci
Futsal – okresné kolo starší žiaci
Napísal Mgr. Ľubomír Rehák

V pondelok 11. 12. 2017 sme boli vyskúšať ako vieme hrať futbal v hale, teda futsal. Keďže o okresné kolo bol veľký záujem, prišlo až osem tímov, boli sme rozdelení do dvoch skupín.

Aby sa nám podarilo postúpiť do bojov o celkové prvenstvo, bolo treba zvládnuť aspoň dva zápasy a skončiť na druhom mieste. To sa nám nanešťastie nepodarilo, keďže už prvý súper z Gymnázia Martina Hattalu bol nad naše sily. V druhom zápase sme si síce poradili s Hladovkou 2:1, potom sme poriadne vytrápili favorita na postup, ZŠ P. O. Hviezdoslava a remizovali sme s nimi 1:1, no štyri body nám nakoniec na postup zo skupiny nestačili. Napriek veľkému sklamaniu nás určite môže tešiť vzostupná forma našich futbalistov a samozrejme aj prísľub do budúcich rokov.