logo

Hlavné menu

20 rokov ZŠ R. Dilonga

20 rokov ZŠ R. Dilonga

Domov First Lego League
First Lego League
Napísal Ing. Katarína Bielončíková   

V piatok 12.1.2018 sme sa zúčastnili regionálneho kola FLL – First Lego League v Banskej Bystrici. Náš tím Dilongáčik reprezentovali títo žiaci : Adam Gálik, Maroš Letaši, Filip Lukačka, Tomáš Sokolovský, Jerguš Bielončík, Janko Skovajsa a Fabián Smolár.

V regionálnom kole v Banskej Bystrici si zmerali sily žiaci stredných a základných škôl. Spolu súťažilo 12 tímov. Získali sme 3. miesto za tímovú prácu. V hlavnej kategórii Robot Game sme sa dostali do semifinále , kde nám medaila unikla o chlp a museli sme sa uspokojiť so 4. miestom. Nechýbalo veľa a mohli sme poraziť aj stredoškolákov. FLL máme úspešne za sebou a tento školský rok plánujeme zúčastniť sa ešte robotickej súťaže Robohranie vo Zvolene a súťaže Sumo robot v Žiline.

 
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

ZŠ R. Dilonga

KWN 2017


Kto je online ?

Máme online 95 hostí 

Microsoft


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.