Domov Hľadáme šikovné makovice aj na našej škole!
Hľadáme šikovné makovice aj na našej škole!
Napísal Mgr. Eva Kuníková

Aj keď to tak nevyzerá, práve dobré srdce, šikovnosť dávajú tušiť, že z makovice niečo vyrastie. Spoznáme ich podľa dobrého ovocia, ktoré ich projekt a ich úsilie prinášajú ľuďom okolo nich.

LEAF Award je program rozvoja a podpory do výšky až 5.000 eur, ktorý šikovné makovice počas jedného roka individuálne rozvíja v spolupráci s tímom skúsených odborníkov, ktorých vie LEAF zabezpečiť vďaka množstvu partnerov medzi firmami, expertmi z najrôznejších oblastí a aj vďaka veľkej LEAF komunite.

Ak si šikovná makovica s dobrým srdcom, máš viac ako 10 rokov a robíš niečo zaujímavé alebo pracuješ na zaujímavom projekte, prihlás sa na tejto stránke.

POZNÁŠ NEJAKÚ MAKOVICU?

Niekoho, čo si ho nikto nevšimol, no ty vieš, že v ňom je niečo zaujímavé? Je príliš skromný, aby sa prihlásil? Daj o ňom vedieť, čo robí, aký je. Napíš na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. alebo príď za triednym učiteľom.