Domov DARUJTE NÁM 2% Z VAŠICH DANÍ
DARUJTE NÁM 2% Z VAŠICH DANÍ
Napísal Riaditeľstvo ZŠ s MŠ R. Dilonga

Milí rodičia a priatelia školy!

Aj tento rok máte možnosť finančne podporiť našu školu prostredníctvom 2% z vašich daní. Nie sú to peniaze, ktoré by ste museli na daniach zaplatiť navyše, je to len vaše rozhodnutie, ako majú byť tieto peniaze použité. Finančné prostriedky získané takýmto spôsobom budú použité na rekonštrukciu chodieb a spoločných priestorov (nová dlažba, oddychové zóny, šatníky...) v budove pri Oravici.

Návrhy na túto rekonštrukciu si môžete prísť kedykoľvek pozrieť na riaditeľstvo našej školy. Prosíme použite iba nové tlačivá platné od 01.01.2018, ktoré si môžete stiahnuť aj tu . Ak by ste mali záujem o predvyplnené tlačivo, môžete oň požiadať u triedneho učiteľa vášho dieťaťa.

Za všetky finančné dary vám vopred ďakujeme!