logo

Hlavné menu

20 rokov ZŠ R. Dilonga

20 rokov ZŠ R. Dilonga

Domov Karneval v triede Ovečiek a Rybičiek MŠ
Karneval v triede Ovečiek a Rybičiek MŠ
Napísal Katarína Straková   

Karnevalová nálada v materskej škole v triede Ovečiek a Rybičiek začala už v utorok, keď sme si spoločne upiekli výborné koláčiky. Deti s radosťou miesili, vaľkali a vykrajovali . Vo štvrtok sme spoločne  vyzdobili triedy a prezliekli sa do karnevalových masiek.

Potom pokračovala zábava, tancovačka, súťaže, v ktorých deti prekonávali a plnili jednoduché úlohy. Odmenou pre nich boli vlastnoručne upečené koláčiky a vykreslené obrázky šašov, ktoré si so sladkým darčekom a omaľovankou odniesli domov.

 

 
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

ZŠ R. Dilonga

KWN 2017


Kto je online ?

Máme online 97 hostí 

Microsoft


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.