logo

Hlavné menu

20 rokov ZŠ R. Dilonga

20 rokov ZŠ R. Dilonga

Domov Karneval 2018
Karneval 2018
Napísal Mgr. Martin Ragala   

Dňa 8.2. 2018 sa v telocvični na námestí konal tradičný karneval žiakov 1.- 5. ročníka našej základnej školy. Už od rána sme mohli vidieť chodiť po škole duchov, princezné, malých vojakov či zvieratká všetkých druhov.

Chlapci deviataci pripravili aparatúru, pani učiteľky vyzdobili telocvičňu a pani kuchárky nám pripravili chutné buchtičky s čajom. Ako vždy, deti po príchode čakali na svojich učiteľov ako sa premenia oni, aká maska bude ich triedna pani učiteľka alebo triedny učiteľ. Karneval otvoril pán kráľ, pozdravil svoj ľud a zaželal všetkým veľa zábavy. Zábava s tancom sa hneď aj začala a veru po prvom kole tanca sme sa všetci s radosťou pustili do občerstvenia. Na rad prišiel aj fašiangový program žiakov piatych ročníkov, ktorým sa s nami rozlúčili, lebo o rok ich už čaká ples. Nasledovala promenáda masiek a všetky deti boli ocenené balíčkom so sladkosťou a malým darčekom. Po nej sme sa pustili do víru tanca až sme unavení, ale šťastní ukončili našu zábavu. Ďakujeme všetkým maskám, veľkým i malým za podarený karneval a tešíme sa o rok znova na nové zážitky.

 
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

ZŠ R. Dilonga

KWN 2017


Kto je online ?

Máme online 99 hostí 

Microsoft


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.