logo

Hlavné menu

20 rokov ZŠ R. Dilonga

20 rokov ZŠ R. Dilonga

Domov Žiacky ples 2018
Žiacky ples 2018
Napísal Mgr. Eva Kuníková   

V utorok 13. februára sme sa rozlúčili s fašiangovým obdobím naším tradičným plesom pre žiakov 6. až 9. ročníka. Všetci žiaci prišli v krásnom spoločenskom oblečení, pekne upravení a ukázali, že sa vedia spoločensky a kultúrne správať.

Tak ako každý rok, aj tento rok sa o jeho prípravu postarali žiaci deviateho ročníka – krásne vyzdobili sálu, pripravili stoly a občerstvenie pre každého, nacvičili výborný program, rozdali tombolu, zvolili nového kráľa a kráľovnú plesu a nakoniec sa postarali aj o upratovanie. Ukázali, že vedia byť tvoriví, zodpovední a ešte sa k tomu aj výborne spolu zabávať. No nielen deviataci sa výborne bavili – všetci žiaci sa dosýtosti vytancovali na ľudovú nôtu, ale aj na moderné piesne. O hudbu, ozvučenie i osvetlenie sa postaral pán učiteľ Ľubomír Rehák, za čo mu z celého srdca ďakujeme! Zároveň sa chceme poďakovať aj všetkým sponzorom, ktorí venovali ceny do tomboly.

Novinkou na tohtoročnom plese bola „selfie búdka“, vďaka ktorej si žiaci z plesu odniesli aj spomienku v podobe veselej fotografie.

Veríme, že tradícia žiackych plesov pretrvá čo najdlhšie a už teraz sa tešíme na ten budúcoročný!

 

 
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

ZŠ R. Dilonga

KWN 2017


Kto je online ?

Máme online 97 hostí 

Microsoft


Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.