Učebné plány
Napísal admin

Nový školský zákon č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní z 22. mája 2008 nanovo definuje školskú sústavu na Slovensku a zasadzuje náš vzdelávací systém do európskeho rámca. Zavádza štátny vzdelávací program, aktualizovaný na www.statpedu.sk. záväzný pre všetky školy, ktorý vymedzuje povinný obsah výchovy a vzdelávania v školách a súčasne im dáva možnosť vytvárať si na jeho základe vlastné školské vzdelávacie programy.

Školský vzdelávací program je základným dokumentom školy, podľa ktorého sa uskutočňuje výchova a vzdelávanie v školách a to s účinnosťou od 1. septembra 2008.

V školskom roku 2013/2014 budeme vyučovať podľa platných pedagogických dokumentov:

ISCED1

ISCED2