Domov Školský klub
Školský klub detí
Napísal admin

Oznamy školského klubu pre rodičov

1. Prevádzka školského klubu je denne po vyučovaní od 11.15 hod. do 16.00 hod.
  2. Dieťa je prijaté do klubu na základe žiadosti rodičov. Rodič dostane od riaditeľky školy rozhodnutie o prijatí či neprijatí dieťaťa do školského klubu.
  3. Dieťa odchádza z klubu s rodičom, súrodencom alebo sám a to vtedy, ak si to výslovne žiada rodič. Svoju žiadosť potvrdí podpisom.
  4. Odchody zo školského klubu na krúžky si zabezpečí rodič a berie za dieťa zodpovednosť.
  5. Počas pobytu v školskom klube je za dieťa zodpovedná prítomná učiteľka, alebo vychovávateľka.
  6. Zo školského klubu nemôže dieťa svojvoľne odísť.
  7. Poplatok za klub je 6 € na mesiac. Platiť sa môže mesačne, polročne alebo naraz.
  8. Odhlásiť z obedu musíte dieťa deň vopred. Ak dieťa náhle ochorie, z obedov odhlási rodič svoje dieťa najneskôr v ten deň ráno do 7.00 hod. na t.č.  5392 069 - školská jedáleň

Vychovávateľka :  Helena Štrbavá

Úhrada za školský klub detí sa platí prevodom z účtu rodiča na účet školy každý mesiac, alebo naraz za polrok, či celý rok.

Suma na mesiac: 6 €

Suma na polrok: 30 €

Suma na celý rok: 60 €

Konštantný symbol: 0558