OZNAM od 15. 2.

Vážení rodičia, od pondelka 15. februára začínajú pre žiakov ZŠ týždňové JARNÉ PRÁZDNINY. V škole nebude otvorená žiadna JARNÁ ŠKOLA z dôvodu rekonštrukcie kaplnky a dievčenských toaliet.

Budú otvorené triedy materskej školy  pri Oravici pre prihlásené deti – a opäť  musí byť otestovaný aspoň jeden z rodičov, učitelia a všetci nepedagogickí zamestnanci / momentálne platí NEGATÍVNY TEST na 7 dní.

Stále funguje školský semafor -prosíme hlásiť podozrenie alebo ochorenie na COVID 19 riaditeľke školy. Pri nástupe dieťaťa do MŠ rodič podpisuje čestné vyhlásenie.

Odberové miesto pre rodičov našich detí MŠ  je pripravené v spolupráci s Mestom Trstená v DOME KULTÚRY v divadelnej sále.

Môžete sa testovať v piatok 12. 2. a v sobotu 13. 2. 2021. Test bude platiť zatiaľ 7 dní. Piatok 14:00 – 19:00Sobota 8:00 – 18:00, prestávka 12:00 – 13:00Otestovať sa môžete aj za účelom potreby potvrdenia do zamestnania alebo iných dôvodov.

Na test sa môžete vopred objednať na konkrétny čas, rezerváciu na konkrétny termín na odberovom mieste COVID19.