Otvorili sme Školskú výukovú záhradu DILONGOVINY KATOLÍCKY DUCH ŠKOLY ZÁUJMOVÉ VYUČOVANIE A MIMOŠKOLSKÉ AKTIVITY

Otvorili sme Školskú výukovú záhradu

Moderné vzdelávacie metódy v súlade s kresťanským učením.

DILONGOVINY

ČÍTAJ VIAC

KATOLÍCKY DUCH ŠKOLY

Nestačí žiakom odovzdávať vedomosti, citlivým a primeraným spôsobom chceme formovať ich osobnosť v súlade s učením Ježiša Krista.
Čítaj Viac

ZÁUJMOVÉ VYUČOVANIE A MIMOŠKOLSKÉ AKTIVITY

Každý z nás dostal veľa talentov a schopností. Úlohou učiteľa je v každom žiakovi ich objaviť, rozvíjať a podporovať.
Čítaj Viac

Špeciálne dni – Deň rodiny, Olympijský deň, Rozlúčka s letom

Učíme žiakov, aby sa dokázali reprezentovať snaživou prácou, prejavili solidaritu bez ohľadu na vek, bez rozdielu na ročník. Chceme im ukázať, že aj v bežnom živote budú prekonávať prekážky, že len keď budú rešpektovať pravidlá života a slobodu svojho blížneho, budú z nich statoční a čestní ľudia.  Dobrá rodina a dobrá škola – to je dobrý základ života.

2019/2020 - Rozlúčka s letom

2018/2019 – Deň rodiny