POŽEHNANÝ ADVENT

Adventné vence si získali dôležité miesto v našich rodinách a sviece zapaľujeme aj v tomto, nazvem ho ťažkom, vírusom ohrozujúcom období. Blížia sa Vianoce a nikto z nás nevie, aké budú ďalšie dni. No vieme, že nebudú v škole spoločné vianočné besiedky, kde sme sa stretli, pozastavili v krátkosti predvianočných príprav a nebude ani Vianočná akadémia.

phoca thumb m 003

Požičala by som si  slová slávneho amerického herca, otca 4 detí, režiséra, muža zaradeného v Amerike v rebríčku Najkrajších ľudí planéty- Denzela Woshingtona, držiteľa 2 Oskarov, ktoré mu priniesli obrovskú slávu v živote. Verejne sa hlási ku kresťanstvu a chodí aj prednášať študentom. Raz sa im priznal, že ešte ako mladý, no už známy  herec prišiel za mamou a pýta sa jej, že či verila niekedy, že to všetko sa stane skutočnosťou.. Že sa stane známym a významným človekom... A viete čo mu mama povedala: „Chlapče prestaň! Ty naozaj veríš, že toto by si dokázal sám? Keby si vedel, koľko ľudí sa za teba modlilo... !“

Tak aj ja v tomto adventom čase vyprosujem pre nás všetkých-žiakov, zamestnancov a rodičov -modlime sa vzájomne za seba. Modlime sa, aby sme nestrácali ani v tomto náročnom období nádej, vieru a vedomie, že všetko bude na konci dobré.

Ďakujeme za podporu cez objednávku adventného venca.

Vyprosujem veľa požehnania do Vašich rodín počas adventu.


Vytlačiť