logo

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Videoprezentácia školy

Vianočná akadémia 2018

MŠ akadémia

VIRTUÁLNA PREHLIADKA


Domov Aktuality 2016-2017 Trieda 4. A a čitateľská súťaž VRÁŤME KNIHY DO Škôl
Trieda 4. A a čitateľská súťaž VRÁŤME KNIHY DO Škôl
Napísal Mgr. Jaroslav Pallo   

Projekt Vráťme knihy do škôl je zameraný na podporu čítania a vytvárania pozitívneho vzťahu ku knihám. Do súťaže zasielali príspevky žiaci a študenti z celého Slovenska. Aj tento rok sa do projektu zapojili žiaci 4. A triedy, ktorí svoje všetky prečítané knihy vo 4. ročníku zaregistrovali na web, v krátkosti opísali dej alebo dôvod, prečo si knihu vybrali a čo im kniha dala.

 

Pri registrácii kníh im  pomáhal triedny učiteľ  Jaroslav Pallo, ktorého uvádzali ako knižného anjela. Súťaž trvala od 1.2.2017 do 31.3.2017. Víťazi sa určujú žrebovaním, ktoré bolo 11. 4. 2017. Tento rok sa šťastie usmialo na knižného anjela (triedneho učiteľa), ktorý vyhral 11. cenu- knižný balík.

Súťaž organizovali: Internetové kníhkupectvo abcknihy.sk v spolupráci s partnermi – Bratislavským samosprávnym krajom a vydavateľstvami Ikar, Raabe a vydavateľskou značkou YOLi.

 

Viac na tejto stránke.

 

Nové odborné učebne

Modernizácia škôlky

Rekonštrukcia telocvične


Kto je online ?

Máme online 131 hostí 

Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.