logo

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Videoprezentácia školy

Vianočná akadémia 2018

MŠ akadémia

VIRTUÁLNA PREHLIADKA


Domov Aktuality 2016-2017 Diecézny volejbalový turnaj cirkevných škôl, Kežmarok 2017
Diecézny volejbalový turnaj cirkevných škôl, Kežmarok 2017
Napísal Mgr. Martin Ragala   

Jaj, jaj- takto sme si zavzdychali po úvodnom privítaní a následnom rozlosovaní turnajových skupín. Ako by aj nie, keď sme sa v skupine ocitli s minuloročnými favoritmi a aj samotnými víťazmi turnaja. Odviezli sme sa do vzdialenejšej telocvične a aj keď sme nehrali prvý zápas, už ten napovedal, že to bude ťažké.

 

Do nášho tímu, keďže Peter Žatko si plní novootcovské povinnosti, pribudol Tomáš Král a Martin Straka, ostali stabilní hráči Ľubko Rehák, Evka Ragalová, Danka Krasuľová a Martin Ragala. Prvý zápas sme hrali s Katolíckou Univerzitou a prvý set sme vyhrali aj vďaka dobrej hre v poli, kvalitným blokom a presným smečom. V druhom sete sme poľavili a súper to využil na výhru. Tretí skrátený set sme prehrali i keď sme bojovali až do konca. Bojovalo sa doslova o každú loptu, o každý bod. Navlas rovnaký scenár mal aj druhý zápas s tohtoročným víťazom turnaja – ZŠ sv. Vincenta z Ružomberka. Tento rok sme ostali bez umiestnenia, no všetkým sme sľúbili, že potrénujeme a o rok zamiešame karty vo finále už aj my. Ako sme zistili v sobotu vo finálových zápasoch, nemali sme sa začo hanbiť a s výkonom môžeme byť spokojní, možno trošku iba toho povestného šťastíčka nám chýbalo. Zápasy to boli lahodiace oku diváka, rozhodovalo sa vo všetkých zápasoch až v tretích, skrátených setoch. Palce sme držali hráčom zo ZŠ Šmálika z Tvrdošína, ktorí vo finále podľahli Ružomberku, tretia skončila Katolícka unoverzita z Ružomberka a putovný pohár tak zostáva stále v Ružomberku. Domáci Kežmarok podal slušný výkon, no žiaľ, stačilo to len na štvrté miesto. Ale aj tak veľká vďaka usporiadateľom a už sa tešíme o rok na novú volejbalovú výzvu.

 

Nové odborné učebne

Modernizácia škôlky

Rekonštrukcia telocvične


Kto je online ?

Máme online 131 hostí 

Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.